Zapadła się jezdnia na Franciszkańskiej. MPK Łódź jeździ objazdami [ZDJĘCIA]

Na ul. Franciszkańskiej doszło do uszkodzenia drogi. Nie kursują tamtędy tramwaje, a kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

ulica
Zapadła się jezdnia na Franciszkańskiej, fot. lodz.pl
11 фотоs
ulica
ulica
ulica
ulica
ulica
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (11)

Na skutek zapadnięcia się gruntu pod jezdnią w rejonie ul. Smugowej powstał spory, niebezpieczny ubytek w jezdni, który został od razu wygrodzony. Znajduje się w pobliżu torowiska, dlatego spowodowało to zmiany w kursowaniu tramwajów. Przyczynę zapadnięcia sprawdziły miejskie służby i dziś przystąpiono do naprawy drogi. Naprawa potrwa do kilku dni.

MPK Łódź pojedzie objazdami

Kierowcy mogą korzystać z ul. Franciszkańskiej i możliwy jest dojazd do Smugowej i Wolborskiej. Natomiast musimy się liczyć z utrudnieniami, zwłaszcza w czasie prowadzenia prac. Natomiast objazdem kursują linie 1, 5 i 6. Linia 1 jadąc z krańcówki Kilińskiego/Tymienieckiego dojeżdża do Pomorskiej, a następnie zawraca przez Pomorską, plac Wolności, Nowomiejską i Północną ponownie do Kilińskiego. Linia 5 kursuje z Teofilowa do placu Kościelnego, a dalej przez Wojska Polskiego na Doły. Natomiast linia 6 została skierowana z Kurczaków na Dw. Łódź Żabieniec.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ