1. Liga Żużlowa. Efektowna prezentacja żużlowców Orła Łódź

W gościnnych progach Centrum Konferencyjno-Bankietowego Rubin przy ulicy Lodowej w Łodzi zaprezentowano skład, w jakim zespół H.Skrzydlewska Orzeł będzie rywalizował o punkty w sezonie 2024.

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 2024

– To ma być drużyna żużlowych chuliganów, którzy na torze postawią wszystko na jedną kartę i nie będą się bali nikogo – powiedział honorowy prezes klubu Witold Skrzydlewski, który pod koniec października oficjalnie przedstawił sztab szkoleniowy. Teraz poznaliśmy zawodników, którzy postarają się, by fani łódzkiej drużyny jak najszybciej zapomnieli o minionych rozgrywkach.

W kolejnych żużlowcy z Łodzi będą jeździli pod czujnym okiem trenera Macieja Jądera. Za przygotowanie motoryczne będzie odpowiadał Michał Płachciński, a sprawami organizacyjnymi ma się zajmować kierownik zespołu Mateusz Matusiak. Kapitana drużyny Tomasza Gapińskiego w walce o punkty będą wspierali: Amerykanin Luke Becker, Szwed Oliver Berntzon, Duńczyk Benjamin Basso, Brytyjczyk Drew Kemp, Aleksander Grygolec, Daniel Kaczmarek, Oskar Polis i Jakub Kiciński.

ZOBACZ TAKŻE