Żużlowy Mecz Narodów w Łodzi. Siódma edycja już 12 maja 2024 r. na Moto Arenie

Już po raz siódmy na łódzkiej Moto Arenie odbędzie się żużlowy Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej. Tegoroczną edycję zaplanowano na niedzielę, 12 maja.

Żużlowy Mecz Narodów
Żużlowy Mecz Narodów odbędzie się 12 maja 2024 r. na Moto Arenie

– Data nie jest przypadkowa. To pierwszy wolny termin, który mogliśmy zarezerwować. Nie chcieliśmy też być za bardzo zależni od pogody, więc uznaliśmy, że maj powinien być dobrym rozwiązaniem. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się 15 marca i będzie prowadzona m.in. w sieci naszych kwiaciarni na terenie Łodzi, Zgierza, Głowna, Brzezin i Łowicza – poinformował podczas czwartkowej konferencji szef Klubu Żużlowego Orzeł Witold Skrzydlewski.

Miejsca nie będą numerowane, a przed rozpoczęciem sprzedaży na oficjalnej stronie internetowej klubu pojawi się informacja, na jaki sektor będzie można kupić bilety w danej kwiaciarni. Jeden, maksymalnie dwa sektory będą natomiast dostępne w sprzedaży internetowej. Ceny wejściówek nie są jeszcze znane.

- Ogłosimy je później, ale mogę zapewnić, że będą atrakcyjne, bo zawody mają służyć promocji żużla w Łodzi. Chcemy wypełnić nasz stadion. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na cel charytatywny – dodał Skrzydlewski.

Nazwiska uczestników tegorocznego Meczu Narodów będą ogłaszane stopniowo, w późniejszym terminie. Na liście startowej można się spodziewać zarówno przedstawicieli PGE Ekstraligi, jak i zawodników reprezentujących barwy H.Skrzydlewska Orzeł Łódź.

ZOBACZ TAKŻE