3 pomysły na walentynkową kolację w Łodzi. Pokaz taneczny, film o jedzeniu i... podwodny tunel

Kolacja, randka w kinie, a może taneczny pokaz? Dlaczego by tego nie połączyć?! Restauracje w Łodzi stanęły na wysokości zadania i przygotowały wyjątkowe propozycje, aby walentynkowy wieczór był niezapomniany.

Kolacja w tunelu Orientarium Zoo Łódź
Kolacja w tunelu w Orientarium Zoo Łódź to wyjątkowy pomysł na Walentynki
  • Hotel Double Tree by Hilton Łódź (ul. Łąkowa 29) proponuje przedpremierowy pokaz filmowy „Bulion i inne namiętności”, w którym główną rolę gra Juliette Binoche. Do tego poczęstunek we foyer i kieliszek musującego wina, a następnie kolacja dla dwojga w restauracji Four Colors. Cena dla dwóch osób to 490 zł. Rezerwacje na 17 lutego można składać pod adresem: walentynki@doubletreelodz.pl.
  • Agustin Egurrola zaprasza do swojej restauracji Manuarte w Manufakturze, gdzie na gości będzie czekać degustacyjna kolacja połączona ze zmysłowym, tanecznym widowiskiem. Cena dla dwojga w sali VIP to 399 zł. Wydarzenie odbędzie się 14 lutego. Rezerwacje pod numerem: 607194194.
  • Orientarium Zoo Łódź organizuje uroczystą kolację. 14 lutego w najdłuższym tunelu podwodnym w Polsce odbędą się walentynki z prawdziwego zdarzenia. Pary zjedzą kolację z widokiem na tysiące ryb przepływających nad ich głowami. Cena dwuosobowego biletu to 1199 zł. Rezerwacje przez stronę: kolacjawtunelu.pl

ZOBACZ TAKŻE