Zniżka dla osób... po rozwodzie. Wyjątkowe AntyWalentynki w Aquaparku Fala [SZCZEGÓŁY]

Jeśli na samą myśl o walentynkach i wszechobecnych serduszkach robi ci się słabo, odwiedź 14 lutego Aquapark Fala, który organizuje w ten dzień Falowe AntyLove. Na specjalne traktowanie mogą tu liczyć… osoby po rozwodzie.

Aquapark Fala
Specjalna promocja walentynkowa czeka na Fali na osoby po rozwodzie

Falowe AntyLove to przekorna odpowiedź na walentynkowe szaleństwo, które jak co roku ogarnie restauracje, kina czy ośrodki spa. Na całym świecie zakochani prześlą około miliarda walentynkowych kartek, a w samych Stanach Zjednoczonych podarują sobie ponad 200 milionów róż. Zwyczaj świętowania dnia zakochanych przyjął się w Polsce dość późno, bo dopiero w latach 90. ubiegłego wieku, ale dziś ciężko sobie wyobrazić, że go nie obchodzimy.

Tymczasem w Aquaparku Fala niespodzianki czekają właśnie na te osoby, które źle ulokowały uczucia i 14 lutego nie mają zbyt wielu powodów do radości. Wystarczy, że stawią się w kasie z odpisem lub kserokopią własnego wyroku rozwodowego (oraz dowodem tożsamości), a Fala osłodzi im ten trudny dzień obniżonymi cenami wstępu do Strefy Basenowej. Rozwodnicy będą mogli wykupić bilet w promocyjnej cenie 10 zł (na jedną godzinę pobytu) i 20 zł (na dwie godziny pobytu).

– Wiadomo, że walentynki to dzień, w którym zakochane pary mogą liczyć na wiele atrakcji, specjalnych promocji czy szczególnych przywilejów. Ale jeśli ktoś nie miał w ostatnim czasie szczęścia w miłości, u nas będzie miał okazję się zrelaksować, odetchnąć od walentynkowego szaleństwa i również miło spędzić ten czas – wyjaśnia Krzysztof Babij, prezes Aquaparku Fala. – Najbardziej ucieszymy się wtedy, jeśli dla jakiejś osoby nasza akcja okaże się początkiem nowej znajomości, która w kolejnym roku zakończy się wspólnym świętowaniem dnia zakochanych.

Akcja Falowe AntyLove będzie trwać przez cały dzień – od godz. 9:00 do 22:00. Zainteresowane osoby przy zakupie biletu na basen będą musiały okazać zanonimizowany odpis lub kserokopię wyroku rozwodowego, a także dokument umożliwiający stwierdzenie tożsamości, np. dowód osobisty. 

ZOBACZ TAKŻE