600. Urodziny Łodzi. KAYAH, Ignacy i Dawid Kwiatkowski na scenie w Manufakturze

W ostatni weekend lipca (28-30.07) Łódź będzie hucznie świętować swoje 600. urodziny. W Łodzi staną aż 4 sceny koncertowe! W Manufakturze - obok Kultu, Strachów na Lachy i Margaret - zagrają: KAYAH z BumBum Orkestar i Fiśbandą, Dawid Kwiatkowski oraz przebojowy głos młodego pokolenia - Ignacy! 

KAYAH na 600. Urodzinach Łodzi
4 zdjęcia
KAYAH na 600. Urodzinach Łodzi
Dawid Kwiatkowski na 600. Urodzinach Łodzi
Ignacy na 600. Urodzinach Łodzi
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Urodzinowy weekend Łodzi rozpocznie się w piątek, 28 lipca, m.in. w samym sercu Manufaktury – na Rynku Włókniarek Łódzkich. Zorganizowana zostanie tu wielka impreza muzyczna: przez trzy wieczory, od piątku do niedzieli, rynek będzie tętnił najlepszą polską muzyką. 

Do ogłoszonych już wcześniej wykonawców - Kultu, Strachów na Lachy i Margaret - dołącza gwiazda polskiej piosenki - KAYAH. Artystka zagra w Łodzi z kilkudzięcioosobowym zespołem BumBum Orkestar & Fiś Banda. W Manufakturze wystąpią także Ignacy oraz Dawid Kwiatkowski, który po niezwykle intensywnych latach działalności artystycznej przygotowuje się do jubileuszu. Rok 2023 to dziesięciolecie jego działalności scenicznej. Z tej okazji artysta szykuje wyjątkowe koncertowe show z największymi przebojami. 

Pełen program sceny Manufaktury podczas 600. Urodzin Łodzi: 

  • 28 lipca: Dawid Kwiatkowski, Margaret
  • 29 lipca: Strachy Na Lachy, Kayah
  • 30 lipca: Ignacy, Kult 

ZOBACZ TAKŻE