Hip-hop na 600. Urodziny Łodzi. Bedoes 2115 i Pezet na scenie głównej! [SZCZEGÓŁY]

Do line-up’u 600. Urodzin Łodzi dołączają najważniejsi przedstawiciele polskiego hip-hopu. Na głównej scenie wystąpią Pezet i Bedoes 2115.

Pezet i Bedoes 2115 zagrają na 600. Urodzinach Łodzi
8 zdjęć
Pezet i Bedoes 2115 zagrają na 600. Urodzinach Łodzi
Pezet
Bedoes 2115
Bedoes 2115
Bedoes 2115
ZOBACZ
ZDJĘCIA (8)

To będzie najbardziej imprezowy weekend w historii Łodzi. W dniach 28–30 lipca miasto będzie hucznie obchodzić swoje 600. urodziny. Kolejne gwiazdy, które zobaczymy podczas koncertów na scenie głównej w centrum miasta, to znani polscy hip-hopowcy Bedoes 2115 i Pezet. 

Urodzinowy weekend głównych obchodów 600. Urodzin Łodzi rozpocznie się w piątek, 28 lipca, i potrwa do niedzieli, 30 lipca. W ogłoszonym już line-upie nie zabrakło przedstawicieli hip-hopu młodego pokolenia. Na jednej scenie zagrają Young Igi, Oki i Otsochodzi. Teraz do programu urodzinowej imprezy dołączają Pezet oraz Bedoes 2115.

– Pezet od ponad dwóch dekad utrzymuje się na wymagającej hip-hopowej scenie, przeszedł przez wszystkie etapy jej powstawania. Jego fenomen jest bezdyskusyjny, podobnie jak Bedoesa. Na ich koncert zapraszamy już 30 lipca – mówi Piotr Kurzawa, dyrektor Łódzkiego Centrum Wydarzeń.

Pezet na 600. Urodziny Łodzi

W dorobku artystycznym Pezeta znajdują się albumy uznane już za klasyki polskiej muzyki. „Muzyka poważna”, „Muzyka klasyczna” czy „Muzyka rozrywkowa” na stałe wpisały się w kanon. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych raperów, a popularnością dorównuje mu właśnie Bedoes 2115, nawet jeśli twórczość obojga artystów znajduje się na różnych biegunach. 

Bedoes 2115 na 600. Urodziny Łodzi

Bedoes 2115 budzi ogromne emocje, wzbudza kontrowersje i jest uwielbiany przez młode pokolenie za szczerość w tekstach. Każdy koncert to rewelacyjny kontakt z publicznością i niesamowite widowisko artystyczne. Wystarczy przypomnieć, że podczas Great September artysta większość utworów zarapował, stojąc wśród kilkutysięcznej publiczności. Czego możemy się spodziewać podczas koncertów z okazji urodzin Łodzi? Na pewno wielkiego show i niezapomnianych wrażeń!

ZOBACZ TAKŻE