Aquapark Fala dla seniorów. W piątki czeka na nich masa atrakcji! [SZCZEGÓŁY]

Aquapark Fala zaprasza seniorów. Od października, w każdy piątek czeka na nich mnóstwo atrakcji.

seniorzy w basenie
Aquapark Fala z atrakcjami dla seniorów, fot. Radosław Jóźwiak
5 zdjęć
seniorzy w basenie
seniorzy w basenie
seniorzy w basenie
seniorzy w basenie
ZOBACZ
ZDJĘCIA (5)

– W dniach 6, 13, 20 i 27 października, w godz. 8:30–13:30 w holu głównym Aquaparku Fala będziemy czekać na seniorów z naszą zdrowotną ofertą – mówi Anna Duda, dyrektorka marketingu Aquaparku Fala. – W trosce o zdrowie, dobre samopoczucie i kondycję przygotowaliśmy dla naszych gości bezpłatne, atrakcyjne konsultacje tematyczne.

Aquapark Fala dla seniorów

Na specjalnie przygotowanych stoiskach znajdą się oferty wczasów zdrowotnych i rehabilitacyjnych, konkursy tematyczne z nagrodami, promocja wypożyczalni, sprzętu i kart lojalnościowych.

Oprócz tego dostępne będą stanowiska pomiaru cukru i ciśnienia we krwi wraz z omówieniem wyników i zaleceniami zdrowotnymi, a także pomiary składu ciała, obliczanie BMI, ważenie, pomiar tkanki tłuszczowej i porady dietetyczne (w pierwszy piątek października).

Będą też specjaliści, którzy udzielą im porad odnośnie sprzętu sportowego, w tym nordic walking, sprzętu wędkarskiego. Metamorfozy dla seniorek: jesienne makijaże, pielęgnacja dłoni – porady kosmetyczki i wizażystki. Konsultacje i kierowanie seniorów na badanie gęstości kości i skan wątroby, a także warsztaty rękodzieła, porady i nauka obsługi smartfonów.

Atrakcje przygotowała także „falowa” restauracja. Na każdego seniora czekać będzie świeżo wyciskany sok z marchwi i muffinka w atrakcyjnej cenie.

ZOBACZ TAKŻE