Atlas Arena w Łodzi. Wynajem loży VIP dla klientów biznesowych. Sprawdź szczegóły!

Atlas Arena zaprasza do współpracy przedstawicieli biznesu. Kusi biletami na najgłośniejsze wydarzenia oraz możliwością wynajmu lóż VIP z możliwością organizacji imprez firmowych.

Atlas Arena w Łodzi. Wynajem loży VIP dla klientów biznesowych. Sprawdź szczegóły!

Atlas Arena, zarządzana przez Miejską Arenę Kultury i Sportu, to największa w centralnej Polsce hala widowiskowo-sportowa. Dała się poznać jako miejsce najważniejszych koncertów oraz spektakularnych i mistrzowskich imprez sportowych.

– W 2022 roku zaufało nam 600 tys. osób uczestniczących w ponad 100 wydarzeniach. W roku 600-lecia Łodzi chcemy, żeby było ich jeszcze więcej – deklaruje Maciej Łaski, wiceprezes Miejskiej Areny Kultury i Sportu.

Wynajmij lożę VIP w Atlas Arenie

Oprócz, wyprzedanych koncertów światowych gwiazd, festiwali, stand-upów i dostarczających niezapomnianych emocji wydarzeń sportowych, pomóc ma w tym m.in. optymalizacja kalendarza wydarzeń Atlas Areny oraz specjalna oferta dla przedstawicieli biznesu umożliwaijąca długoterminowy najem lóż. Ta, oprócz stałej loży dostępnej na wyłączność, wiąże się m.in. z możliwością identyfikacji i aranżacji przestrzeni, cateringiem, zarezerwowanymi miejscami parkingowymi oraz event managerem.

– Nasze miasto zmienia się nie tylko za sprawą inwestycji, ale też coraz lepszej oferty kulturalnej, którą dostarcza w Łodzi również Atlas Arena. W jej różnorodności widzimy korzyści dla indywidualnych odbiorców, ale też firm, które z naszą pomocą zyskują atrakcyjną przestrzeń w centrum wydarzeń oraz dodatkowy atut w postaci najlepszych biletów na wszystkie nasze imprezy – tłumaczy Łaski.

ZOBACZ TAKŻE