Bez goli, ale z punktem. ŁKS II Łódź zremisował z Radunią Stężyca

Remisem 0:0 zakończył się mecz piłkarzy ŁKS II Łódź z Radunią Stężyca. Po 15. kolejkach łodzianie mają 22 pkt. i w tabeli 2. ligi zajmują ósme miejsce. Radunia ma trzy oczka więcej i jest na pozycji czwartej.

Spotkanie w Stężycy obie ekipy kończyły w osłabionych składach. Jako pierwsi w dziesiątkę musieli grać gospodarze. Stało się to po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce, jaką w 65. minucie obejrzał Jakub Kwiatkowski. Trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry w ten sam sposób został ukarany Mikołaj Lipień z ŁKS.

W 16. kolejce rezerwy klubu z al. Unii na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla zmierzą się z dwunastym w klasyfikacji Zagłębiem II Lubin (6 listopada, godz. 18:15). Zespół z Dolnego Śląska traci do łodzian trzy oczka.

Radunia Stężyca – ŁKS II Łódź 0:0