City Golf Łódź zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia. Bez zapisów! [SZCZEGÓŁY]

Największe centrum do gry w golfa pod dachem w Europie – City Golf Łódź (ul. Elektronowa 4) – zaprasza w każdy czwartek na bezpłatne zajęcia z gry w golfa dla seniorów.

Pole golfowe
City Golf Łódź, fot. mat. pras.

City Golf Łódź to szczególne miejsce na mapie Łodzi. Zaawansowane udogodnienia i imponująca przestrzeń o powierzchni 1600 mkw. pod dachem pozwalają zapalonym golfistom cieszyć się swoją pasją bez względu na pogodę. 

Od początku lutego w każdy czwartek osoby 55+ mogą wziąć udział w darmowych lekcjach gry w golfa. Dlaczego warto? – Golf daje mnóstwo korzyści. Choć pozornie stoimy w miejscu i poruszamy się jedynie, by podejść do piłeczki, to w rzeczywistości w trakcie uderzenia angażujemy niemal wszystkie mięśnie ciała. Jednym z głównych czynników, wyróżniających prozdrowotne właściwości golfa, jest także fakt, że nie jest to sport kontaktowy, więc wszelkiego rodzaju kontuzje i urazy zdarzają się relatywnie rzadko – mówi Jakub Tamborek, trener w City Golf Łódź.

Lekcje odbywają się w każdy czwartek, godz. 11:00–13:00 oraz 17:00–19:00 na terenie City Golf Łódź przy ul. Elektronowej 4. Nie obowiązują zapisy, wystarczy przyjechać. Na nowych graczy czekają golfiści, którzy pokażą wszystkim chętnym podstawy gry.

ZOBACZ TAKŻE