Drogi w okolicy Krakowskiej w remoncie. Jak przebiegają prace? [ZDJĘCIA]

Trwają intensywne roboty na drogach, które posłużą jako objazdy na czas modernizacji ul. Krakowskiej. Drogowców zobaczymy przy wylewaniu asfaltu, robotach rozbiórkowych i demontażu elementów małej architektury.

Trwają remonty czterech dróg w okolicy Krakowskiej, ul. Michałowicza, fot. Paweł Łacheta
14 zdjęć
ZOBACZ
ZDJĘCIA (14)

– Na ulicach Spadochroniarzy i Biegunowej została położona pierwsza warstwa nawierzchni. W najbliższych dniach intensywne prace zostały zaplanowane w ulicy Biegunowej i Michałowicza. Drogowców zobaczymy również przy regulacji włazów, w następnej kolejności wykonawca przystąpi do nakładania warstwy ścieralnej jezdni – mówi Marcin Sośnierz,  Zarząd Inwestycji Miejskich 

Nowe, gładkie nawierzchnie pojawią się na  ul. Fizylierów na odcinku od ul. Złotno do ul. Spadochroniarzy, ul. Spadochroniarzy na odcinku od ul. Fizylierów w kierunku ul. Biegunowej oraz ul. Michałowicza na odcinku od ul. Krańcowej w kierunku ul. Zyndrama. Prace są też prowadzone na ul. Biegunowej na odcinku od ul. Spadochroniarzy w kierunku ul. Krakowskiej.

Zgodnie z umową mają remonty być wykonane w ciągu dwóch miesięcy. Później rozpocznie się kompleksowa przebudowa ul. Krakowskiej.

ZOBACZ TAKŻE