Dzień Kundelka. Te pieski ze Schroniska w Łodzi znalazły nowy dom! [ZDJĘCIA]

25 października to nieoficjalne święto wszystkich kundelków. To również Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt. Ci, którzy już przygarnęli wielorasowca, pewnie dziś świętują. Dla tych, którzy o tym dopiero myślą – lepszej okazji na adopcję nie ma!

Adoptowany psy
Adoptowane psy
12 zdjęć
Adoptowany psy
Pies
Pies
Kuba
Psy
ZOBACZ
ZDJĘCIA (12)

Zdjęcia kundelków, którym udało się znaleźć nowy dom, znajdują się w galerii powyżej.

W Schronisku w Łodzi przy ul. Marmurowej na najpiękniejszą zmianę w życiu czeka ponad 300 psów. Wszyscy podopieczni schroniska to kundelki. Nawet jeśli na podstawie wyglądu można podejrzewać, że któryś z nich jest rasowy, nie ma metryki, żeby to potwierdzić. Właściciele kundelków mówią jednak, że to najlepsza z ras, bo łączy w sobie wiele cech i charakterów. 

Zmień ich świat

Schronisko poleca do adopcji zwłaszcza te psy, które czasami kilka lat czekają na szansę, w tym te najstarsze, które zasługują na jesień życia w domu, a nie w schronisku. 

Jeśli ktoś, z różnych względów, nie jest w stanie adoptować psa ze schroniska, może wesprzeć zwierzęta poprzez podarowanie karmy dobrej jakości. Wszystkie informacje są na stronie łódzkiego schroniska: www.schronisko.uml.lodz.pl. Tam również znajdują się sylwetki zwierzaków z opisami i procedurą adopcji.

Zdjęcia kundelków, którym udało się znaleźć nowy dom, znajdują się w galerii powyżej.

ZOBACZ TAKŻE