E-Targi edukacyjne 2023. Dowiedz się więcej o szkołach ponadpodstawowych

W środę, 22 marca, o godz. 12:00 rozpoczyna się tegoroczna edycja e-Targów Edukacyjnych. Wydarzenia targowe będzie można śledzić na stronie www.edulodz2023.pl do piątku, 24 marca, w godz. 12:00 - 19:00. Na sobotę, 25 marca, swoje prezentacje zaplanowały wyższe uczelnie.

3 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Wzorem lat poprzednich na targowej stronie będzie można obejrzeć prezentacje poszczególnych szkół ponadpodstawowych, wybrać się na wirtualny spacer po szkole oraz wziąć udział w szkoleniach on-line. Nowością jest targowe studio, w którym na żywo będą prowadzone rozmowy z ciekawymi gośćmi, a także spotkania on-line z uczniami szkół średnich, dyrektorami oraz nauczycielami. Wydarzenia targowe będą tłumaczone na język ukraiński.

Targi są przede wszystkim dla uczniów klas 8, którzy od 24 kwietnia będą wybierać szkołę średnią, ale także dla ich rodziców. Zaletą wirtualnych targów jest ich szeroka dostępność a także czas - prezentacje będą od godziny 12 do 19 ale w każdej chwili będzie można do nich wrócić, obejrzeć ponownie czy zapoznać się z interesującą prezentacją. Wszystkie targowe wydarzenia będą także tłumaczone na język ukraiński.

Strona e-Targów Edukacyjnych www.edulodz2023.pl będzie aktywna od 22 marca od godz. 12:00

ZOBACZ TAKŻE