Gorący Precel szybką przekąską na Piotrkowskiej. Musisz go spróbować!

W ostatnich dniach na ul. Piotrkowskiej, naprzeciwko pasażu Schillera, coraz częściej możemy spotkać przechodniów zajadających różnorakie precle. Dzieje się to za sprawą nowej, małej piekarni specjalizującej się w tego rodzaju wypiekach. Takich smaków i kształtów nie znajdziemy nigdzie indziej w Łodzi.

fot. Gorący Precel
Gorący precel w dłoń
5 zdjęć
fot. Gorący Precel
fot. Gorący Precel
fot. Gorący Precel
fot. Gorący Precel
fot. Gorący Precel
ZOBACZ
ZDJĘCIA (5)

Gorący Precel swoją nazwą przywołuje na myśl inne znane w Łodzi miejsce – Gorącą Pączkarnię. To nie przypadek, ponieważ oba miejsca należą do tego samego właściciela. Po otwarciu dwóch punktów z pączkami (ul. Piotrkowska 103/105 oraz Manufaktura) przyszedł czas na precle. Mogą być one szybką słoną przekąską w ciągu dnia lub słodkim deserem wieńczącym obiad zjedzony na Pietrynie.

Jakie precle wybrać?

Ceny zaczynają się od 4,5 zł. W tej cenie możemy kupić wypieki obsypane ziarnami np. słonecznika, sezamu czy maku. Natomiast za 5,5 zł dostaniemy precle z polewą z białej czekolady z wiórkami kokosa lub z mlecznej z orzeszkami. Za 8,5 zł kupimy miękkie precle nadziewane jagodami z aromatem lawendy lub czekoladą i bananami. Dokładny adres piekarni to ul. Piotrkowska 115.

ZOBACZ TAKŻE