Infopulse przenosi siedzibę do Łodzi. Poszukuje niemal 100 inżynierów

Globalna marka IT z ukraińskimi korzeniami rozwija swój łódzki oddział. To właśnie do naszego miasta przeniesie swoją główną siedzibę.

fot. Infopulse
Infopulse przenosi siedzibę do Łodzi

– Jesteśmy doradcą w zakresie nowoczesnych technologii. Dzięki szerokiej ofercie rozwiązań oraz wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z firmami z różnych branż oferujemy nie tylko usługi IT, ale przede wszystkim pomagamy klientom w wyborze najlepszych dla nich rozwiązań – mówi Łukasz Olechnowicz, prezes Infopulse Poland.

Firma została założona ponad 30 lat temu w Kijowie, a od 4 lat rozwija się w naszym kraju pod marką Infopulse Poland. Współpracowały z nią przedsiębiorstwa takie jak BOSCH, British American Tobacco, Credit Agricole, Microsoft czy OLX Group.

Infopulse poszukuje pracowników

Infopulse zatrudnia ponad 2300 specjalistów w siedmiu krajach, ale to właśnie polski oddział stał się ważnym centrum biznesowym dla całej grupy. Infopulse planuje zatrudnić tutaj ok. 100 inżynierów.

– Łódź jest obecnie naszą kluczową lokalizacją w Polsce. W przyszłym roku planujemy również otworzyć tutaj programy stażowe dla studentów oraz podjąć współpracę z lokalnymi uczelniami – mówi Łukasz Olechnowicz.

ZOBACZ TAKŻE