Kartę Łodzianina ma już 300 tysięcy łodzian! Jakie zniżki i rabaty w niej znajdziesz?

100 tysięcy – tyle osób przybyło do Karty Łodzianina od marca. Wyrobił ją sobie właśnie 300-tysięczny użytkownik. Żadna inna karta miejska nie zyskała tak wielu użytkowników w tak krótkim czasie! Sprawdź, dlaczego po prostu musisz ją mieć!

fot. ŁÓDŹ.PL
Kartę Łodzianina ma już 300 tys. łodzian

W marcu cieszyliśmy się z rekordu pobitego przez Kartę Łodzianina – jako najmłodsza wówczas karta mieszkańca w Polsce, najszybciej zgromadziła 200 tysięcy użytkowników. Dziś, zaledwie pół roku później, świętuje kolejny rekord – ma ją już 300 tysięcy łodzian.

Rabaty w Karcie Łodzianina

W Karcie Łodzianina pojawia się coraz więcej możliwości – ostatnio umożliwiono zakup biletów MPK Łódź bezpośrednio przez aplikację Karta Łodzianina, dzięki czemu bilet można mieć zawsze przy sobie w telefonie. W październiku planowana jest rozbudowa systemu o sprzedaż biletów parkingowych dla kierowców.  

Posiadacze Karty Łodzianina mogą wykorzystać ją na ponad 250 sposobów – tyle firm i instytucji bierze udział w projekcie, udzielając zniżek. Oferta jest bardzo zróżnicowana, więc warto regularnie ją sprawdzać – często pojawiają się nowe firmy, a rabaty można znaleźć w niemal każdej branży. Przed zamówieniem jakiejś usługi opłaca się sprawdzić, czy z Kartą nie dostaniemy rabatu. 

Kartę Łodzianina można wyrobić przez cały rok w 23 punktach obsługi oraz na www.kartalodzianina.pl

ZOBACZ TAKŻE