Kolejne remonty ulic w Łodzi. Kaczeńcowa, Drewnowska i zmiany na Puszkina

Sezon remontowy nie zwalnia tempa. Robotników zobaczymy na kolejnych ulicach, nie obędzie się bez zmian dla kierowców. W których miejscach czekają nas utrudnienia?

fot. Konrad Ciężki
W tym tygodniu czekają nas kolejne remonty dróg

Ten tydzień obfituje w rozpoczynające się na łódzkich ulicach remonty. W środę (5 października) ma wystartować przebudowa ul. Kaczeńcowej, na odcinku pomiędzy ul. Aleksandrowską a ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus. W czwartek (6 października) ruch na ul. Puszkina zostanie przełożony na część zachodnią. Ważne zmiany czekają na kierowców także w piątek (7 października) – tego dnia wykonawca planuje rozpocząć budowę drugiego pasa do prawoskrętu na ul. Drewnowskiej.

Prace drogowe prowadzone są także m.in. na ul. Strażackiej (na odcinku od ul. Tuszyńskiej do ul. Łazowskiego) oraz na ul. Kosynierów Gdyńskich (pomiędzy ul. Rzgowską i ul. Trybunalską). Na ul. Paradnej rozpoczęła się przebudowa przystanków, a ruch pojazdów odbywa się po zwężonej ulicy. Al. Matek Polskich na czas rozpoczętego we wtorek (4 października) remontu stała się jednokierunkowa.

ZOBACZ TAKŻE