Lady Pank MTV Unplugged w Atlas Arenie! Legenda polskiej muzyki zagra w Łodzi "bez prądu"

Lady Pank wystąpi w Atlas Arenie 1 kwietnia 2023 r. Wydarzenie odbędzie się w ramach trasy koncertowej MTV Unplugged, która obejmie swoim zasięgiem cały kraj

mtv unplugged lady punk
Lady Punk przyjedzie do Łodzi w kwietniu 2023 r.

Lady Pank jest 12. polskim wykonawcą zaproszonym do udziału w tym kultowym cyklu. Jego ponad 40-letnia historia sprawia, że koncert „MTV Unplugged” jest pełen ikonicznych przebojów, które tym razem zostały zaprezentowane w nowych, niecodziennych aranżacjach. Zaplanowana na 2023 rok trasa koncertowa Lady Pank MTV Unplugged odbędzie się w oryginalnej oprawie wizualnej znanej z premierowego koncertu, który odbył się w czerwcu 2022 r. Zapis tego wydarzenia, jak i zwiastun tego, co czeka fanów Lady Pank podczas koncertów, można zobaczyć m.in. w teledysku promujących to wydarzenie: https://youtu.be/Y7GuIcI3vIU.

Kto zagra z Lady Pank?

Oprócz filarów grupy, Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza, w koncertach weźmie udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara). Na płycie słychać również gościnnie Piotra Cugowskiego, Tomasza Organka, wybitnego jazzmana Bernarda Maseli (wibrafon, kalimba) oraz duet wiolonczelistów Cello Brothers.

ZOBACZ TAKŻE