Luksusowa cukiernia DESEO powstanie w łódzkiej Fuzji [WIZUALIZACJE]

Luksusowa cukiernia DESEO Patisserie & Chocolaterie wybrała łódzką Fuzję na kolejną lokalizację swojego konceptu. Cieszących oczy i podniebienie deserów przygotowywanych przez pasjonatów cukiernictwa, będzie można skosztować w klimatycznej przestrzeni przy ul. Milionowej.

DESEO FUZJA ŁÓDŹ - fot. Fuzja
DESEO Patisserie & Chocolaterie wybrała łódzką Fuzję , fot. Fuzja
5 zdjęć
fot. Fuzja
fot. Fuzja
fot. Fuzja
fot. DESEO
fot. DESEO
ZOBACZ
ZDJĘCIA (5)

Założycielami słodkiego butiku są Łukasz Smoliński i Natalia Sitarska, para podróżników prowadzących od wielu lat popularny blog podróżniczo-kulinarny Tasteaway. W swoich cukierniach proponują gościom zarówno klasyczne połączenia smakowe, jak i te bardziej orientalne z nutą bergamotki, limonki kaffir, czy japońskiej organicznej herbaty matcha. Słodkości od DESEO to małe cukiernicze dzieła sztuki, które są ucztą zarówno dla podniebienia, jak i dla oka. Do tej pory kosztować ich mogli mieszkańcy Warszawy i Poznania. Czy słodkości skradną też serca łodzian?

– Koncept, który stworzyliśmy, jest unikalny, zainspirowany naszymi podróżami i doświadczeniami z różnych zakątków świata – mówi Łukasz Smoliński, współzałożyciel. – Dlatego też miejsce, w którym otwieramy cukierni, musi być równie niezwykłe jak słodycze, które tworzymy. Wybór padł na Fuzję, która jest przestrzenią absolutnie wyjątkową na mapie Polski. To wspaniałe miejsce do rozwoju naszego butikowego konceptu, cieszymy się, że będziemy mieli okazję współtworzyć klimat tego miejsca.

Cukiernia, oprócz deserów serwowanych na miejscu, zaoferuje również ciasta na zamówienie, kraftowe czekolady i ciastka czy kawę speciality. Otwarcie planowane jest na drugi kwartał przyszłego roku.

ZOBACZ TAKŻE