Martyna Grajber znowu w ŁKS Commercecon. Łodzianki z transferem medycznym

Potwierdziły się wcześniejsze nieoficjalne informacje. Drużyna ŁKS Commercecon Łódź, na ostatniej prostej w walce o mistrzostwo Polski, zdecydowała się na transfer medyczny. Przypomnijmy, że w drugim meczu finałowym z Developresem Rzeszów, po poważnej kontuzji, sezon przedwcześnie zakończyła Zuzanna Górecka. Ma ją zastąpić była ełkaesianka Martyna Grajber, która właśnie skończyła sezon w lidze włoskiej.

Martyna Grajber znowu w ŁKS
Martyna Grajber znowu w ŁKS Commercecon / fot. ŁKS Volley TV

Martyna Grajber-Nowakowska grała już w ŁKS Commercecon w poprzednim sezonie i była jedną z kluczowych zawodniczek. – W Tauron Lidze wystąpiła w 29 meczach, zdobywając dla Łódzkich Wiewiór 198 punktów, w tym 16 z zagrywki i 24 blokiem – czytamy na klubowej stronie. Po występach w Łodzi przeniosła się do Włoch, gdzie w mijającym sezonie reprezentowała barwy Unionvolley Pinerolo. Teraz ma pomóc łódzkiej drużynie w zdobyciu złotego medalu.

Najbliższe dni z ŁKS Commercecon

Walka o mistrzostwo Polski wciąż trwa. Po ostatnim meczu z Developresem stan rywalizacji się wyrównał. ŁKS Commercecon, mimo kontuzji Zuzanny Góreckiej, wygrał drugie starcie i już dzisiaj (10.05) ponownie zmierzy z rzeszowiankami. Bój o medal może być bardzo zacięty, co rywalizacja toczy się to trzech wygranych. Pomoc ze strony bardzo doświadczonej siatkarki na pewno się przyda.

ZOBACZ TAKŻE