Muzyka na Light Move Festival 2023. Zagrają gwiazdy, m.in. Bass Astral [PROGRAM]

Imponujące mappingi i widowiskowe projekcje to niejedyne atrakcje Light Move Festival 2023. Podobnie jak w ubiegłym roku, imprezie towarzyszyć będzie także muzyka, która współtworzy magię nocnych festiwalowych spacerów. 

Light Move Festival 2023
Light Move Festival 2023 to także koncerty gwiazd!, fot. k35photo, Lukasz Unterschuetz_trojmiastopl
5 zdjęć
Light Move Festival 2023
Bass Astral
ARS LATRANS Orchestra
ZOBACZ
ZDJĘCIA (5)

W programie Light Move Festival 2023 nie zabraknie tradycyjnych przystanków muzycznych, dopełniających świetlny, miejski spektakl różnorodnymi brzmieniami i dźwiękami zachęcającymi do tańca. Imprezie towarzyszyć będą również dwa główne przystanki muzyczne.

Muzyczna scena w EC1 Łódź

  • W piątek (29 września) będziemy mieli okazję usłyszeć ARS LATRANS Orchestra wraz z solistami: Jakubem Skorupą, Rosalie. i oysterboyem.
  • W sobotę (30 września) sceną zawładnie charyzmatyczny L.U.C., który do swojego Rebel Babel Ensemble zaprosił utalentowanych gości: Faustynę Maciejczuk, ShataQs i Ikarvs.
  • W niedzielę (1 października) wystąpi utalentowany, nagradzany przez krytyków i uwielbiany przez publiczność Bass Astral.

Muzyczna scena przy Piotrkowskiej

Drugi przystanek muzyczny festiwalu stanie przy ul. Piotrkowskiej, by przez cały weekend cieszyć festiwalowiczów różnorodną muzyką na żywo. W piątek, sobotę i niedzielę na tej scenie wystąpią kolejno IF Igor Falecki, Zagi i Iksy.

Kliknij i zobacz atrakcje Light Move Festival 2023 na mapie:

ZOBACZ TAKŻE