Na Śląskiej układają asfalt. Sprawdź, jak postępują prace [ZDJĘCIA]

W czwartek, 8 grudnia, rozpoczęło się układania ostatniej warstwy asfaltu na remontowanej ul. Śląskiej. Jeszcze w tym roku nowa nawierzchnia pojawi się od przejazdu kolejowego do ul. Niższej.

Śląska
W czwartek, 8 grudnia, rozpoczęło się układania ostatniej warstwy asfaltu na remontowanej ul. Śląskiej, fot. ŁÓDŹ.PL
6 zdjęć
Śląska
Śląska
Śląska
Śląska
Śląska
ZOBACZ
ZDJĘCIA (6)

Śląska - widoczne postępy modernizacji

Trwa modernizacja ul. Śląskiej, na której już widać postępy w pracach. Niegdyś dziurawa, wąska, ze zniszczonymi chodnikami. Dziś równa nawierzchnia, krawężniki, szersze chodniki, wjazdy do posesji i perony przystankowe.

Aktualnie trwa układanie ostatniej warstwy nowej nawierzchni. Prace rozpoczęły się w czwartek, 8 grudnia, od strony przejazdu kolejowego. W następnych dniach drogowcy kierować się będą w stronę ul. Niższej. Za skrzyżowaniem z nią, przy posesji numer 48, kończy się zakres tegorocznej modernizacji drogi.

Nowa jezdnia na całej ulicy

To jednak nie wszystkie prace na ul. Śląskiej. Również odcinek od parku na Młynku do przejazdu kolejowego otrzyma równą nawierzchnię. Po pracach przy infrastrukturze podziemnej, wykonana zostanie nowa asfaltowa jezdnia. Tym samym problem zniknie praktycznie na całej długości ul. Śląskiej.

ZOBACZ TAKŻE