Najlepszy pomysł na lato? Wakacyjne kursy w Aquaparku Fala [PROGRAM, CENY]

Aquapark Fala (al. Unii Lubelskiej 4) prowadzi zapisy na wakacyjne kursy dla dzieci i młodzieży organizowane przez Akademię Pływania. Warto się spieszyć – liczba miejsc jest ograniczona.

aquapark Fala, kursy wakacyjne, basen, dzieci, półkolonie w Łodzi
Wakacyjne kursy w Aquaparku Fala
11 zdjęć
aquapark Fala, kursy wakacyjne, basen, dzieci, półkolonie w Łodzi
aquapark Fala, kursy wakacyjne, basen, dzieci, półkolonie w Łodzi
aquapark Fala, kursy wakacyjne, basen, dzieci, półkolonie w Łodzi
aquapark Fala, kursy wakacyjne, basen, dzieci, półkolonie w Łodzi
aquapark Fala, kursy wakacyjne, basen, dzieci, półkolonie w Łodzi
ZOBACZ
ZDJĘCIA (11)

Wakacje to ulubiony czas w roku wszystkich dzieciaków i… nie lada wyzwanie dla ich rodziców. Sensowne zagospodarowanie ponad dwóch wolnych miesięcy wymaga pomysłowości i zaangażowania. Z pomocą przychodzi Aquapark Fala, który wraz z Akademią Pływania po raz kolejny zaprasza dzieci i młodzież na wakacje
w wodzie. 

Program wakacyjnych kursów w Aquaparku Fala

Kursy trwają przez całe wakacje – zaczynają się w każdy poniedziałek i kończą w piątek. Pierwszy startuje 24 czerwca (i trwa do 28 czerwca); ostatni wypada na tydzień od 26 do 30 sierpnia. Program obejmuje m.in. intensywną naukę i doskonalenie pływania, naukę nurkowania ze sprzętem ABC, pokaz nurkowania z aqualungiem, a dla chętnych także samodzielną próbę pod nadzorem instruktora. Dzieci poznają zasady bezpieczeństwa nad wodą, w górach i na drodze oraz dowiedzą się, jak zorganizować bezpieczne ognisko. Pojawią się też elementy ratownictwa wodnego i podstawy pierwszej pomocy.

Nie zabraknie gier i innych atrakcji w basenie – w tym rozgrywek zespołowych z piłką, pływania łódkami i skuterami wodnymi oraz wspólnych zabaw na zjeżdżalniach – a także na całym terenie Aquaparku. Dodatkową atrakcją jest wyjście do Orientarium Zoo Łódź (w środę rano) oraz nocowanie na Fali (w nocy z czwartku na piątek). Kurs zakończą egzaminy i sprawdziany na certyfikaty i karty pływackie dla chętnych.

Zajęcia na Fali będą trwały w godz. 7:00–17:00. Można wykupić udział w kursie na jeden lub kilka dni w dowolnej jego części (nie muszą to być kolejne dni). Dzieci otrzymają trzy posiłki – śniadania, obiady i podwieczorki – z menu wybranym przez rodziców: w opcjach z mięsem, wegetariańskiej i bez laktozy. Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne akcesoria i sprzęt: deski, pianki, naramienniki, pasy wypornościowe, zestawy ABC do nurkowania, podręczny sprzęt ratowniczy, piłki, zabawki pływające, itp. Wakacje na Fali są przeznaczone dla uczestników w wieku od czterech do 16 lat.

Cennik wakacyjnych kursów w Aquaparku Fala

Kurs pięciodniowy kosztuje 1200 zł, a jeden wybrany dzień 325 zł. Cena zawiera całodzienny bilet wstępu do Aquaparku Fala z możliwością korzystania ze wszystkich atrakcji basenowych, opiekę instruktorską od godz. 7:00 do 17:00, naukę i doskonalenie pływania oraz inne zajęcia przewidziane w programie a także trzy posiłki i wstęp do Orientarium. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Akademii Pływania.

  • 1200 zł – 5 dni (od pon. do pt.) lub 5 wybranych dni
  • 325 zł – 1 wybrany dzień
  • 240 zł – szósty i każdy kolejny dzień kursu
  • 1050 zł – drugi i każdy kolejny kurs pięciodniowy
  • 1050 zł – 5 dni od od pon. do pt. dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny
  • 149 zł – nocowanie (z czw. na pt. od 17:00 do 7:00).

ZOBACZ TAKŻE