Nie zagrają w Łodzi. W ostatniej kolejce 2. ligi rezerwy ŁKS podejmą rywali w Jastrzębiu

W niedzielę 25 maja o godzinie 14:00 mają się rozpocząć wszystkie mecze ostatniej kolejki piłkarskiej 2. ligi. Jednym ze spotkań ma być konfrontacja rezerw ŁKS z GKS Jastrzębie. Zgodnie z terminarzem do tej potyczki miało dojść na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla, lecz ostatecznie łodzianie w roli gospodarza wystąpią w… Jastrzębiu.

II liga piłki nożnej. Foto: Marek Młynarczyk

Na Stadionie Króla w niedzielę zagra natomiast pierwszy zespół, który rywalizację w PKO BP Ekstraklasie zakończy spotkaniem z mielecką Stalą. W najwyższej klasie rozgrywkowej spotkania ostatniej serii mają się rozpocząć 25 maja o godz. 17:30.

Ze zmiany miejsca rozegrania meczu najbardziej zadowoleni są gracze GKS, którzy wciąż nie są pewni utrzymania w drugiej lidze. O byt nie muszą się natomiast martwić łodzianie, którzy z dorobkiem 45 pkt. zajmują dziesiąte miejsce w tabeli. Po wyjazdowej porażce 0:1 z rezerwami Zagłębia Lubin zespół ŁKS II stracił wprawdzie szansę na zakończenie rywalizacji w czołowej szóstce, ale sześć oczek przewagi nad strefą spadkową daje gwarancję spokoju na finiszu rozgrywek.

ZOBACZ TAKŻE