Orientarium Zoo Łódź zaprasza na kolacje w tunelu i nocne zwiedzanie! Atrakcje jeszcze w kwietniu

Kolacja w tunelu w strefie oceanicznej czy nocne zwiedzanie z poczęstunkiem w Orientarium Zoo Łódź? Na obie atrakcje możesz wybrać się jeszcze w kwietniu. Poznaj szczegóły.

5 zdjęć
ZOBACZ
ZDJĘCIA (5)

Kolacja w tunelu oceanicznym Orientarium Zoo Łódź to idealny moment na to, by w niezwykłych okolicznościach usiąść do stołu i cieszyć się nie tylko doskonałym posiłkiem, ale i niezwykłymi widokami. Nad głowami gości będą przepływać rekiny, płaszczki i wiele innych gatunków ryb.

W tunelu pojawi się dwadzieścia dwuosobowych stolików – wszystko po to, by zapewnić odwiedzającym kameralną atmosferę. Goście mają do wyboru aż trzy rodzaje menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Wśród dań, jakie pojawią się na talerzach znajdą się m.in. comber jagnięcy z puree musztardowym czy cukiniowe kulki z wegańskim parmezanem i miętowym jogurtem.

Więcej informacji dotyczących kolacji w zakładce: Orientarium Łódź – Kolacje.

Wieczór w Orientarium Zoo Łódź

Nocne zwiedzanie startuje o godz. 17:45 i potrwa do 22:00. Wieczór rozpocznie się od kąpieli słoni indyjskich. Uczestnicy będą mogli liczyć na szereg niepowtarzalnych atrakcji: odwiedziny na zapleczu hodowlanym, w tym w sypialni słoni oraz w żłobku koralowców. Goście przejdą się tunelem oceanicznym, podziwiając wyjątkowe gatunki rekinów oraz płaszczek i poznają świat oceanu od kuchni. Dowiedzą się, co jedzą rekiny oraz jak powstaje rafa koralowa. Dla odważnych przewidziane jest też zejście do tajemniczego, niedostępnego na co dzień, piętra na poziomie -1. To tutaj będzie można przyjrzeć się w jaki sposób Orientarium Zoo Łódź zapewnia odpowiednie warunki życia zwierzętom wodnym w akwariach.

Wieczór będzie zakończony poczęstunkiem z lampką wina, gorącą herbatą, kawą i sokami. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 180 zł od osoby. Uczestnikom do lat 18 musi towarzyszyć osoba pełnoletnia (udział płatny). Więcej informacji znajdziesz tutaj: Orientarium Łódź – Wieczory z rekinami

ZOBACZ TAKŻE