Orientarium Zoo Łódź ze świątecznymi prezentami. Sprawdź, co przygotowano

Bilety w promocyjnych cenach, maskotki wzorowane na mieszkańcach zoo, kubki i niecodzienne dodatki - to wszystko można znaleźć w specjalnych zestawach prezentowych przygotowanych przez Orientarium Zoo Łódź.

Orientarium Zoo Łódź ze świątecznymi prezentami
Orientarium Zoo Łódź ze świątecznymi prezentami, fot. ŁÓDŹ.PL
3 zdjęcia
Orientarium Zoo Łódź ze świątecznymi prezentami
Orientarium Zoo Łódź ze świątecznymi prezentami
Orientarium Zoo Łódź ze świątecznymi prezentami
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Orientarium Zoo Łódź - tańsze bilety od 23 grudnia

–To dobra propozycja dla tych, którzy do tej pory nie znaleźli czasu, aby nas odwiedzić. Oprócz świątecznych zestawów przygotowaliśmy także tańsze bilety do ogrodu. Od 23 grudnia aż do 13 stycznia będzie można odwiedzić Orientarium Zoo Łódź, płacąc 100 złotych za dwie osoby, a te specjalnej bilety można już kupować w naszych kasach – mówi Arkadiusz Jaksa, prezes Orientarium Zoo Łódź.

Orientarium Zoo Łódź - bilety z zestawami prezentowymi

Tańsze bilety są także dostępne razem z zestawami prezentowymi. Jeśli zdecydujemy się na ich zakup, to oprócz wejścia do nowocześniejszego zoo w Europie, będziemy mogli cieszyć się maskotkami najpopularniejszych zwierząt mieszkających w Orientarium Zoo Łódź. Znajdziemy tu zatem m.in. słonia z jednym ciosem, czyli słynnego już Aleksandra oraz jedynego w Polsce krokodyla gawialowego – Krakena.

– Obdarowani jednym z zestawów prezentowych będą się mogli także cieszyć kubkami ze zdjęciami zwierząt oraz dobrą herbatą – dodaje Arkadiusz Jaksa.

Świąteczne prezenty od Orientarium Zoo Łódź dostępne są w Łódzkiej Informacji Turystycznej przy ul. Piotrkowskiej 28 oraz w sklepach na terenie ogrodu, do których wyjątkowo można wchodzi bez wcześniejszego zakupu biletu do zoo. W weekendy będzie można je także kupić na świątecznym jarmarku przy Piotrkowskiej.

W skład zestawów wchodzą:

  • maskotka + voucher do Orientarium Zoo Łódź – 85 zł
  • kubek + herbata, zakładka, voucher do Orientarium Zoo Łódź – 95 zł
  • maskotka, kubek, zakładka, voucher do Orientarium Zoo Łódź – 105 zł

ZOBACZ TAKŻE