Park Miliona Świateł. Spektakularne laserowe show atrakcją kończącego się sezonu

Pokaz iluminacji w Parku Miliona Świateł w Łodzi powoli dobiega końca, ale jego twórcy przygotowali nową atrakcję dla zwiedzających wystawę, inspirowaną baśniową opowieścią „Alicja w Krainie Czarów”. W weekend, 4–5 lutego, w parku Źródliska, w godz. 17:00–21:00, będzie można podziwiać specjalne pokazy laserowe.

park miliona swiatel
W lutym łodzianie mają ostatnią okazję na zobaczenie Parku Miliona Świateł w obecnej odsłonie
8 zdjęć
park miliona swiatel
park miliona swiatel
park miliona swiatel
park miliona swiatel
park miliona swiatel
ZOBACZ
ZDJĘCIA (8)

Po dwóch udanych sezonach organizatorzy zapowiadają zupełnie nową tematykę w kolejnym, jesienią 2023 roku. W lutym łodzianie mają ostatnią szansę na zobaczenie wystawy inspirowanej baśniową powieścią "Alicja w Krainie Czarów". Z tej okazji przez cały weekend 4-5 lutego wieczorami na terenie Parku Źródliska odbywać się będą pokazy laserowe - dodatkowa świetlna atrakcja Parku.

Na najmłodszych czekać będzie również kolorowa karuzela, olbrzymi świetlny labirynt czy też roztańczona świetlna łąka pełna motyli. Dorośli będą mogli skorzystać z bogatej oferty lokali gastronomicznych znajdujących się w Parku, niezwykle klimatycznej Kawiarni w Palmiarni i smacznej Restauracji Tubajka. Dodatkowo każdy odwiedzający ma możliwość przejść pierwszy w kraju świetlny escape room, dzięki czemu doświadczy alternatywnego i zaskakującego sposobu zwiedzania wystawy.

Luty to również miesiąc zakochanych, dlatego cała wystawa nabierze nowej bardziej romantycznej oprawy. W głośnikach usłyszeć będzie można miłosne szlagiery, natomiast otoczenie oświetlone będzie różnorodnymi odcieniami różu, Magenty i czerwieni. Dzięki temu Park Miliona Świateł jest idealną scenerią do spędzenia nadchodzących Walentynek.

Bilety do kupienia www.parkmilionaswiatel.pl lub w kasach Parku.

ZOBACZ TAKŻE