Półkolonie 2024 w Łodzi. Czas na zapisanie dziecka się kończy! [SZCZEGÓŁY]

Trwają zapisy na półkolonie do szkół i placówek edukacyjnych. W programie znalazły się warsztaty, wycieczki, zajęcia plastyczne, gry terenowe i zawody sportowe.

kolonie dla dzieci
Półkolonie 2024 w Łodzi. Czas na zapisanie dziecka się kończy!
4 zdjęcia
kolonie dla dzieci
kolonie dla dzieci
kolonie dla dzieci
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Jeszcze tylko do poniedziałku 27 maja do godz. 17:00 rodzice i opiekunowie mogą wybierać interesujące ich turnusy w preferowanych placówkach oraz wypełniać wnioski w systemie rejestracji dostępnym na stronie lodz.pl/lato.

Tego samego dnia, czyli 27 maja, punktualnie o godz. 18:00 należy zalogować się do wcześniej utworzonego konta i wysłać wszystkie zgłoszenia. Po maksymalnie godzinie rodzic lub opiekun otrzyma informację o wynikach rekrutacji. Zgłoszenia będzie można wysyłać do 30 maja do godz. 24:00.

Link do rejestracji i szczegółowa instrukcja zapisów znajdują się na stronie lodz.pl/lato w zakładce „Miejskie placówki edukacyjne”.

Udaną zabawę gwarantują też miejskie instytucje. Nadal można zapisywać się na półkolonie do Orientarium Zoo Łódź, Centrum Nauki i Techniki EC1, Aquaparku Fala i Miejskiej Strefy Kultury. Szczegóły na lodz.pl/lato.

ZOBACZ TAKŻE