Praca w Łodzi. Ericsson szuka pracowników do ważnego projektu [SZCZEGÓŁY]

Łódzkie Centrum Badań i Rozwoju szwedzkiej firmy Ericsson rozpoczyna międzynarodowy projekt telekomunikacyjny i poszukuje specjalistów, którzy pomogą go ukończyć z sukcesem. Global Network Program (GNP) ma zrewolucjonizować światową branżę.

Siedziba firmy Ericsson przy ul. Sienkiewicza 175
Siedziba firmy Ericsson przy ul. Sienkiewicza 175

Global Network Platform (GNP) to w skrócie budowa innowacyjnej platformy oferującej globalny dostęp do sieci telekomunikacyjnych. GNP ma umożliwiać dostęp do wszystkich światowych sieci za pomocą jednego, uproszczonego systemu. Nad tym produktem ma pracować w Łodzi nowy dział, do którego poszukiwani są właśnie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy.

Ericsson umożliwia dostawcom usług komunikacyjnych wykorzystanie całego potencjału łączności. Portfolio firmy obejmuje różne obszary biznesowe: sieci, oprogramowanie i usługi w chmurze, rozwiązania bezprzewodowe dla przedsiębiorstw oraz technologie i nowe modele działalności biznesowej. Celem jest pomoc klientom w obszarach cyfryzacji, zwiększenie wydajności i znalezienie nowych źródeł dochodów. Inwestycje w innowacje firmy Ericsson przynoszą korzyści w postaci mobilności i dostępu do szerokopasmowych sieci komórkowych miliardom ludzi na całym świecie. Firma Ericsson jest notowana na sztokholmskiej i nowojorskiej giełdzie Nasdaq.

ZOBACZ TAKŻE