Promised Land Art Festival 2022 w EC1 Łódź. CD PROJEKT RED zdradza szczegóły Open Day!

CD PROJEKT RED przedstawił pierwsze szczegóły dotyczące programu tegorocznej edycji Open Day, wydarzenia towarzyszącego Promised Land Art Festival 2022, które odbędzie się 4 września w kompleksie EC1 w Łodzi.

fot. Envato Elements
Wejdź do świata gier wideo

Promised Land Open Day jest wydarzeniem towarzyszącym skierowanym do profesjonalistek i profesjonalistów z branży kreatywnej Promised Land Art Festival, które powraca w tym roku do Łodzi. Podobnie jak główna część festiwalu, Open Day będzie wydarzeniem w pełni offline i odbędzie się w kompleksie budynków EC1 Łódź.

Zacznij karierę w branży gier wideo

Na uczestniczki i uczestników Open Day czeka szereg atrakcji. Wśród nich znajdą się m.in. prowadzone przez weteranów i weteranki branży panele dyskusyjne i wykłady, które poruszą tematy związane z tworzeniem gier, filmów, animacji oraz szeroko pojętą popkulturą – w tym panel z udziałem uczestniczek programu stypendialno-mentoringowego „Dziewczyny w grze!” organizowanego przez studio CD PROJEKT RED i Fundację Perspektywy. Udział w Open Day potwierdził również Grzegorz Rosiński, uznany na całym świecie twórca komiksów. Artysta spotka się z publicznością i poprowadzi sesję rysunku na żywo.

Osoby uczestniczące w wydarzeniu będą miały także możliwość skonsultowania swojego portfolio i zyskania cennych wskazówek na temat dalszego rozwoju w branży kreatywnej czy kariery w świecie gier wideo. Obecni na wydarzeniu partnerzy technologiczni przedstawią najnowsze rozwiązania i narzędzia, z których korzystają specjalistki i specjaliści na całym świecie. Program Open Day – który realizowany będzie głównie w języku polskim – można znaleźć w tym<link https://www.promisedland-artfestival.com/pl/program/2022-open-day> miejscu</link>.

Gdzie kupić bilety na Open Day?

Bilet na Open Day w cenie 30 zł można nabyć za pośrednictwem<link https://bilety.ec1lodz.pl/nienumerowane.html?ter_id=56146&ter_idt=4ae2191c36829dd7deae73176ea60219> strony</link> internetowej. Osoby posiadające wstęp na główną część festiwalu Promised Land mogą uczestniczyć w Open Day bez konieczności kupowania dodatkowego biletu.

ZOBACZ TAKŻE