Zobacz przedpremierowo Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej w EC1! Jak to zrobić?

Uczcij Światowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów w EC1 w Łodzi. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, spotkania z autorami oraz przedpremierowe oprowadzanie po Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej.

wiz. Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej
W oczekiwaniu na Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w EC1

EC1 Łódź i Biblioteka Miejska w Łodzi zapraszają miłośników komiksów na rozgrzewkę przed 33. Międzynarodowym Festiwalem Komiksu i Gier. Idealnym dniem na takie wydarzenie będzie Światowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów, który w tym roku przypada w niedzielę, 28 sierpnia. Start imprezy o godz. 12:00. w EC1 Łódź.

Spotkania, konkursy i wspólne czytanie komiksów

Oprócz publicznego czytania komiksów przewidziano m.in.: spotkanie z Rafałem Szłapą, autorem superbohaterskiego cyklu komiksów „Bler”, zniżki na zakup wejściówek na 33. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier oraz konkurs na najzabawniejsze zdjęcie z komiksem w przestrzeni publicznej.

Osoby chcące wziąć w nim udział powinni opublikować komiksowe zdjęcie na Instagramie lub Facebooku z tagiem #czytajkomiks. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona podczas wydarzenia – 28 sierpnia o godz. 16:00. Nagrodzeni otrzymają m.in. monografię Grzegorza Rosińskiego, komiksy (m.in. Sandman i Berlin), zestaw markerów Winsor & Newton oraz dwuosobowy karnet na 33. MFKiG.

Bądź pierwszym gościem w Centrum Komiksu

Dla miłośników komiksów przygotowano również niespodziankę. Będzie to niepowtarzalna możliwość uczestnictwa w przedpremierowym oprowadzaniu po Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1 Łódź. Organizatorzy zabiorą gości w podróż po strefach retro z walkmanami i commodore'ami oraz salami z przyszłości (pokój zagadek w rozszerzonej rzeczywistości).

Więcej szczegółów na stronie: <link https://lato.ec1lodz.pl/czytaj-komiks>lato.ec1lodz.pl/czytaj-komiks</link>

ZOBACZ TAKŻE