Psi Patrol w Atlas Arenie w Łodzi! Poznaliśmy daty widowiska. Kiedy sprzedaż biletów?

Psi Patrol Live “Wielka piracka przygoda” zawita do Atlas Areny. Największe rodzinne show przyjedzie do Łodzi w grudniu 2024 r.

plakat z pieskami
Psi Patrol w Atlas Arenie w Łodzi! fot. mat. pras.
3 zdjęcia
plakat z pieskami
plakat z pieskami
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Łódzkie dzieci mogą już pisać listy do św. Mikołaja. Psi Patrol Live! "Wielka piracka przygoda" przyjedzie do łódzkiej Atlas Areny w dniach 13-15.12 2024 r. z kilkoma spektaklami. To produkcja pełna akcji i muzyki, oparta na słynnym animowanym serialu dla dzieci Psi Patrol. Po wielkim sukcesie przedstawienia Psi Patrol Live! "Wielki wyścig", które w 2022 r. zgromadziło niemal 100 000 widzów w największych polskich miastach, nadszedł czas na zupełnie nowe show!

Psi Patrol Live! Nowa przygoda również w Łodzi

Widzowie zobaczą Rydera i jego pieski wyruszających w piracką przygodę w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Burmistrzyni Goodway starannie przygotowuje Zatokę Przygód na Dzień Pirata. Kiedy Kapitan Turbot wpada do ciemnej, tajemniczej jaskini, na ratunek rusza Psi Patrol! Chase, Marshall, Rubble, Skye, Rocky i Zuma pomagają kapitanowi i odkrywają zagadkową mapę do pirackiego skarbu, która staje się początkiem wielkiej przygody. Sytuacja się komplikuje, gdy burmistrz Humdinger próbuje jako pierwszy zdobyć skarb dla Mglistej Osady. Szczeniaki będą potrzebowały wszystkich łap na pokładzie, łącznie z pomocą najnowszego psiaka, który usłyszy każdy dźwięk… Trackera! Dzięki pracy zespołowej, heroicznym zdolnościom ratunkowym i doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów, pieski łapią wiatr w żagle! Żadne zadanie nie jest za duże, a żaden piesek za mały!

Psi Patrol Live! w Łodzi. Ceny biletów

Bilety na przedstawienia trafią do sprzedaży 24 listopada na stronie: alterartshow.pl. Wejściówki będą kosztować od 99 zł (+ 5% opłaty serwisowej) do 249 zł (+ 5% opłaty serwisowej).

Od czasu debiutu w 2016 roku, PAW Patrol Live! obejrzało już ponad 5,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję.

ZOBACZ TAKŻE