Punkt w Kaliszu. Gol szesnastolatka zapewnił rezerwom ŁKS remis z KKS 1925

Niespełna siedemnastoletni Alan Siwek zapewnił drugiej drużynie ŁKS jeden punkt w wyjazdowym meczu z KKS 1925 Kalisz. Spotkanie 23. kolejki piłkarskiej II ligi zakończyło się remisem 2:2.

Przyjezdni objęli prowadzenie w 20. minucie po trafieniu Jana Kuźmy. Dziewięć minut później strzałem z rzutu karnego stan rywalizacji wyrównał Hubert Sobol, a osiem minut przed przerwą ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę dla wielkopolskiej ekipy. Wynik został ustalony kwadrans przed końcem meczu, a gola na wagę remisu strzelił Siwek.

Łodzianie w dotychczasowych spotkaniach zgromadzili trzydzieści dwa oczka i z takim dorobkiem w drugoligowej tabeli zajmują ósme miejsce. W następnym meczu 18 marca ŁKS II na Stadionie Króla podejmie Hutnika Kraków. Początek meczu o godzinie 18:15.

KKS 1925 Kalisz – ŁKS II Łódź 2:2 (2:1). Bramki: 0:1 Jan Kuźma (20), 1:1 Hubert Sobol (29, z karnego), 2:1 hubert Sobol (37), 2:2 Alan Siwek (75).