Raport z remontów ulic w Łodzi. Zmiany na Matek Polskich, Kaczeńcowej i Puszkina

Remonty łódzkich dróg nie zwalniają tempa. Rozpoczynający się tydzień będzie obfitował zarówno w początki prac na nowych ulicach, jak i kolejne etapy trwających już remontów.

fot. ŁÓDŹ.PL
Remonty ulic w Łodzi nie zwalniają tempa

Remont Matek Polskich

Od wtorku (4 października) wykonawca planuje wejść z pracami na al. Matek Polskich, co będzie skutkowało koniecznością wprowadzenia tam ruchu jednokierunkowego. Remont alei jest konieczny, gdyż jest to jedyna droga, która łączy poszczególne oddziały i klinki Centrum Zdrowia Matki Polki. Po modernizacji aleja zyska nową nawierzchnię, chodniki, przystanki autobusowe, a także zieleńce.

Remont Kaczeńcowej

Od środy (5 października) rozpocznie się kolejny etap remontu ul. Kaczeńcowej. Tym razem wykonawca będzie prowadził prace na odcinku pomiędzy ulicami Aleksandrowską i św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Kaczeńcowa jest jedną z ważniejszych ulic Teofilowa, dlatego na jej remont czekało wielu mieszkańców.

Zmiany na Puszkina

Od czwartku (6 października) na remontowanej ul. Puszkina nastąpi przełożenie ruchu na część zachodnią, ale nie spowoduje to większych zmian dla kierowców.

ZOBACZ TAKŻE