Red Bull SoundClash w Atlas Arenie. Oki i Kukon zmierzą się w specjalnym pojedynku!

Jeszcze nie ostygły emocje po urodzinowych koncertach, zorganizowanych w ramach obchodów 600-lecia Łodzi, a jedna z gwiazd ponownie zawita do miasta. I to w nietypowej formule pojedynku z innym artystą!

raperzy
Oki i Kukon zmierzą się w specjalnym pojedynku!, fot. Dominik Czerny
5 zdjęć
raperzy
raperzy
raperzy
raperzy
ZOBACZ
ZDJĘCIA (5)

Red Bull SoundClash to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, podczas którego popularni artyści stają naprzeciw siebie na dwóch scenach i rywalizują ze sobą w kilku specjalnych rundach. O tym, kto wypadnie w nich najlepiej, decyduje głosująca swoim aplauzem publiczność. 14 października w Atlas Arenie w Łodzi na dwóch scenach zmierzą się Oki i Kukon. OKI był jedną z gwiazd urodzinowych koncertów Łodzi, z Kukonem stoczą pojedynek na największe przeboje, covery i występy gości specjalnych. 

Pierwsza polska edycja Red Bull SoundClash odbyła się w 2012 roku z udziałem zespołów Fisz Emade i Acid Drinkers (wygrali ci pierwsi). Druga w 2019 r. z udziałem Krzysztofa Zalewskiego i Grubsona (wygrał ten drugi). Trzecia w 2022 roku, kiedy Tymek zebrał większe brawa niż Otsochodzi.

Bilety jeszcze dostępne: https://goingapp.pl/wydarzenie/red-bull-soundclash/pazdziernik-2023

Uczestnicy imprezy Red Bull SoundClash

Oki znany jest ze świetnej nawijki. Jego kawałki mają ponad 65 milionów odsłuchań w sieci, ale to nie jedyny jego sukces. Razem z grupą OIO, w skład której wchodzą również Young Igi i Otsochodzi, stworzył wiele hitów. Jego album "PRODUKT47" pokrył się potrójną platyną, a single "Jeżyk" i "Jakie to uczucie?" zdobyły podwójną platynę.

Kukon swoją drogę do sławy rozpoczął w rapowym podziemiu, gdzie zdobył miliony odsłuchań. Przełomowym momentem w jego karierze był utwór "Kocham cię", który zdobył ogromne uznanie i zaowocował licznymi zaproszeniami na scenę oraz współpracami z czołowymi artystami, takimi jak Pezet, PRO8L3M czy Quebonafide.

ZOBACZ TAKŻE