Remont Rewolucji 1905 r. Zmiany w ruchu pomiędzy Sterlinga a Uniwersytecką

Trwa przebudowa odcinka ulicy Rewolucji 1905 r. między skrzyżowaniem z ul. Kilińskiego a pl. Pokoju. W sobotę, 4 lutego, wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu pomiędzy ul. Sterlinga a ul. Uniwersytecką.

rewolucji remont
Ulica Rewolucji zyska nową nawierzchnię, fot. LODZ.PL
8 zdjęć
rewolucji remont
rewolucji remont
rewolucji remont
rewolucji remont
rewolucji remont
ZOBACZ
ZDJĘCIA (8)

Południowy pas jezdni zostanie zamknięty, ruch będzie się odbywał po stronie północnej w kierunku od ul. Sterlinga do ul. Uniwersyteckiej.

W poniedziałek 6 lutego wykonawca rozpocznie na zamkniętym fragmencie prace związane z modernizacją nawierzchni i wymianą chodników. Ponadto wybudowane zostaną bezpieczne wjazdy na posesje. Intensywność prac w najbliższym czasie uzależniona będzie od warunków atmosferycznych.

Remont Rewolucji 1905 r. – co już zrobiono?

Trwa podzielona na dwa etapy przebudowa odcinka między skrzyżowaniem z ul. Kilińskiego a pl. Pokoju koło ul. Uniwersyteckiej. Drogowcy kończą prace na części od ul. Sterlinga w kierunku centrum. Prowadzone są one połówkowo, pod ruchem, aby możliwe było zachowanie przejazdu. Najpierw ekipa wymieniła nawierzchnię i chodniki po stronie Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, a teraz kończą się prace po północnej stronie i wykańczane są m.in. wjazdy do posesji.

Prace na ulicy Rewolucji 1905 r. zostaną zakończone w wakacje.

ZOBACZ TAKŻE