Remonty na Strykowskiej, Żeligowskiego i Łąkowej. Które ulice będą następne?

W czwartek, 19 stycznia, drogowcy realizowali naprawy nawierzchni na ul. Strykowskiej. Na tak ważnej drodze zaplanowano remont cząstkowy, aby trwale rozwiązać problem z ubytkami.

4 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Zarząd Dróg i Transportu realizuje kolejne remonty cząstkowe nawierzchni, aby poprawić stan dróg i sukcesywnie rozwiązywać problem z ubytkami w łódzkich ulicach. Do tej pory wykonano naprawy między innymi na Przybyszewskiego, Paderewskiego, Ciołkowskiego, Radwańskiej, Złotno, Młynarskiej, Marysińskiej, Brzezińskiej czy Żeromskiego. Obecnie drogowcy pracują na ul. Strykowskiej.

Ponadto pracownicy wykonują zabezpieczenia jezdni asfaltem lanym, aby zapewnić bezpieczny przejazd. Łatanie ubytków wykonano w środę, 18 stycznia, na Żeligowskiego, Łąkowej, Dąbrowskiego, Śmigłego-Rydza, Okulickiego i Sikorskiego. Na prace użyto ponad 10 ton asfaltu.

Gdzie kolejne remonty?

W najbliższych dniach łatanie zaplanowano między innymi na Sieradzkiej, Zaolziańskiej, Dubois, Odrzańskiej czy Łagiewnickiej. Natomiast remonty cząstkowe w miarę możliwości pogodowych zrealizowane zostaną na Targowej i Tylnej.

ZOBACZ TAKŻE