Sesja fotograficzna w Bibliotece Miejskiej w Łodzi. Weź udział i wspomóż Fundację Ocalenie

Biblioteka Miejska w Łodzi wraz z Robertem Pastrykiem „Portret dla Ocalenia”, Łódzkim Centrum Wielokulturowym oraz Fundacją Ocalenie zorganizuje w maju dwie fotograficzne akcje!

fot. mat. pras.
Warsztaty fotograficzne w Bibliotece

Zdjęcie do CV

W piątek (20 maja) w Bibliotece Wolność (pl. Wolności 4) odbędzie się bezpłatny Foto Benefit dla imigrantów. Fotograf zrobi chętnym bezpłatnie dwa zdjęcia, które przydadzą się do pracy – CV czy Linkedin. Żeby ustalić godzinę sesji, wystarczy skontaktować się z Biblioteką Wolność (571 553 039, filia_39@biblioteka.lodz.pl).

Rodzinna fotografia

Natomiast w sobotę (21 maja) w Bibliotece Odyseja (ul. Wschodnia 42) będzie można zrobić sobie profesjonalną sesję zdjęciową w ramach akcji „Portret dla Ocalenia”. Taka sesja potrwa około godziny, w jej trakcie będzie można zmienić outfit. 

– Zapraszamy osoby zainteresowane profesjonalnym zdjęciem biznesowym, ale także zdjęciem rodzinnym – mówi Joanna Strzelec z Biblioteki Miejskiej w Łodzi. – Portrety będzie można wykorzystać w swoim portfolio czy mediach społecznościowych.

Biletem wstępu do sesji jest darowizna w wysokości min. 200 zł na Fundację Ocalenie oraz dar dla biblioteki w postaci książki w dowolnym języku obcym. Pieniądze z datków zasilą konto Fundacji Ocalenie. 

Zapisy za pośrednictwem Biblioteki Odyseja (577 470 040, filia_40@biblioteka.lodz.pl).

ZOBACZ TAKŻE