Spektakl „Idiota” Kamila Maćkowiaka ze specjalną zniżką na Dzień Matki

Teatr Kamila Maćkowiaka zaprasza na spektakl „Idiota”. Z okazji Dnia Matki specjalnie dla czytelników „Łódź.pl” Fundacja Kamila Maćkowiaka przygotowała rabat 15% na te dwa pokazy.

mat. prasowe
Spektakl "Idiota" Teatru Maćkowiaka

„Idiota” to historia pełna zabawnych momentów i ciekawych zagadek logicznych. Karol – w tej roli Kamil Maćkowiak – właściciel plajtującego baru karaoke ma do spłacenia niemałe długi. Tragiczna sytuacja finansowa skłania go do poszukiwania nieszablonowych rozwiązań. Aby zarobić, decyduje się na udział w dobrze płatnym eksperymencie. Niestety już po chwili rozmowy z prowadzącą test, graną przez Agnieszkę Skrzypczak, bohater orientuje się, że nie przeczytał dokładnie umowy i podpisał ją w ciemno, a konsekwencje… mogą być druzgocące.

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki specjalnie dla czytelników „Łódź.pl”, Teatr Kamila Maćkowiaka przygotował rabat 15% na dwa pokazy „Idioty” – 26 i 27 maja o godz. 19:00 w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 83.

Jak kupić bilet na "Idiotę" ze zniżką?

  1. Internetowo, przez system rezerwacji biletów na stronie www.fundacjamackowiaka.org, wpisując kod rabatowy IDŁPL15% na dole strony (po wpisaniu kodu należy kliknąć Zatwierdź).
  2. Telefonicznie, dzwoniąc pod nr 794 460 500 – od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–16:00.
  3. Mailowo, wysyłając wiadomość na adres bilety@fundacjamackowiaka.org. 

ZOBACZ TAKŻE