Siatkarki ŁKS idą jak burza. Przed łodziankami pojedynek z Pałacem Bydgoszcz

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź stoją przed szansą podtrzymania fantastycznej passy z początku sezonu. Do tej pory w rozgrywkach Tauron Ligi wygrały wszystkie trzy spotkania i są liderkami tabeli.

ŁKS Commercecon Łódź
ŁKS Commercecon Łódź, fot. ŁKS
4 zdjęcia
ŁKS Commercecon Łódź
ŁKS Commercecon Łódź
ŁKS Commercecon Łódź
ŁKS Commercecon Łódź
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Oczywiście to przede wszystkim zasługa dobrej postawy całej drużyny, ale nie ma też co ukrywać, że kalendarz spotkań jest dla ŁKS-u łaskawy. Do tej pory zawodniczki mierzyły się z drużynami, które nie są wymieniane wśród faworytów. W czwartej kolejce będzie podobnie, bo łodzianki zagrają we własnej hali z Pałacem Bydgoszcz.

„Jeszcze się zgrywamy”

To, że ŁKS będzie liczył się w walce o medale, było wiadomo jeszcze przed sezonem. Nikt się jednak nie spodziewał aż tak dobrej gry. Bilans zdobytych punktów robi wrażenie. Łodzianki grają swoje, kontrolują spotkania i pewnie wygrywają. Co ciekawe, same zawodniczki przyznają, że nie są jeszcze do końca zgrane. – Bardzo się cieszymy, że to tak wygląda, bo tak naprawdę nie miałyśmy dużo czasu na przygotowanie się do sezonu w pełnym składzie, bo część dziewczyn późno przyjechała. Cieszy, że mimo to potrafimy sobie z tym poradzić i te mecze tak wyglądają – mówi w rozmowie z ŁKS Volley TV rozgrywająca ŁKS-u, Angelika Gajer. Co w takim razie się stanie, kiedy zespół osiągnie pełnię możliwości?

Starcie z Pałacem

Pałac Bydgoszcz z pewnością nie będzie faworytem poniedziałkowego pojedynku. Zeszłego sezonu nie może zaliczyć do udanych – zakończył go na 11. miejscu. Teraz bydgoszczankom idzie nieco lepiej, bo mają za sobą dwa zwycięstwa. Jedno z beniaminkiem, czyli Jedynką Tarnów, a drugie z Radomką Radom. Przegrały natomiast z Developresem Rzeszów. Trudno zatem jeszcze jasno stwierdzić, w jakiej formie jest bydgoski zespół i czy postawi Łódzkim Wiewiórom twarde warunki.

Mecz zostanie rozegrany w poniedziałek (21 listopada) o godz. 17:30.

ZOBACZ TAKŻE