Skarpetoholik - łódzki sklep ze skarpetkami otwarty przy Piotrkowskiej [ZDJĘCIA]

Skarpetoholik to łódzka marka, która podbiła już ulice handlowe największych miast w Polsce. Wreszcie przyszła pora na otworzenie firmowego sklepu również w rodzimej Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 142.

fot. ŁÓDŹ.PL
"Skarpetoholik" to łódzka marka, znana już w największych polskich miastach
11 zdjęć
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
ZOBACZ
ZDJĘCIA (11)

W środę, 8 grudnia, przy Piotrkowskiej 142 otwarty został sklep Skarpetoholik oferujący różne rodzaje skarpet polskich i zagranicznych marek, a także dodatki do ubioru. W sklepie położonym tuż obok OFF Piotrkowskiej znaleźć można skarpety w różnych kolorach, z niespotykanymi wzorami i wyjątkowymi motywami, w tym nawiązującymi do Łodzi, ulubionego rodzaju jedzenia, dla miłośników zwierząt czy sztuki. Część asortymentu stanowią warianty luksusowe i z dodatkowym dociepleniem. Dodatkowo w ofercie są też dodatki do ubioru, w tym przypinki, kolczyki czy plecaki oraz kultowe klapki Kubota.

Skarpetoholik wreszcie w rodzinnej Łodzi

Skarpetoholik powstał z potrzeby zaprezentowania asortymentu łódzkiej marki Takapara, oferującej kilka linii produktów, w tym nawiązującą do sztuki i architektury Łodzi. Lokale pod szyldem Skarpetoholika istnieją już w Krakowie, Poznaniu i Warszawie. W Łodzi do tej pory klienci mogli odwiedzić jedynie niewielki punkt stacjonarny, stworzony, aby sprawdzić, czy pomysł się przyjmie. Otwarcie małego, tymczasowego butiku na OFF Piotrkowskiej okazało się trafionym pomysłem, co dodatkowo zmotywowało właścicieli, Łukasza i Tomasza, do otwarcia sklepów firmowych w innych miastach.

- Sukces próbnej wersji sklepu Skarpetoholika dodał nam skrzydeł do rozwoju biznesu. Stworzona 5 lat temu marka Takapara jest teraz dostępna stacjonarnie w centralnych lokalizacjach największych miast w Polsce, a na zwieńczenie naszych starań kolejnego Skarpetoholika otwieramy w naszym rodzimym mieście! – mówi Łukasz Milanowski, właściciel marki.

Sklep będzie czynny codziennie w godzinach 11:00 - 19.00.

ZOBACZ TAKŻE