Sylwester z Teatrem Kamila Maćkowiaka. Zgarnij zaproszenie na spektakl „Diva Show”

Powitalne drinki, losowanie nagród, wspólny toast za Nowy Rok… a przede wszystkim ona – ukochana przez widzów Diva! 31 grudnia Teatr Kamila Maćkowiaka zaprasza na wyjątkowy pokaz kultowego monodramu „Diva Show”. Spędź najbardziej szaloną noc w roku w teatrze!

Teatr Kamila Maćkowiaka
Sylwester w teatrz? Czemu nie! fot. Ola Polka

Sylwestrowy wieczór w Teatrze Kamila Maćkowiaka zapowiada się wyjątkowo – na widzów czeka specjalna odsłona spektaklu „Diva Show”. Po prawie 10 latach od premiery i niemal 200 zagranych spektaklach Diva zdążyła nie tylko porwać szeroką publiczność, lecz również zdobyć wierne grono fanów, którzy na spektakl przychodzą po kilka, a nawet kilkanaście razy. Teatr Kamila Maćkowiaka zapewnia jednak, że sylwestrowe wydanie spektaklu zaskoczy nawet stałych widzów. 

Monodram, który łamie schematy

– Widziałam „Diva Show” kilka razy i kocham ten spektakl za łamanie konwencji – czy to jeszcze monodram, czy już stand-up? Czy jest smutny, czy wesoły? I co tym razem wyniknie z interakcji Kamila z publicznością – mówi Beata Płuciennik, wierna widzka spektaklu. 

Historia „Divy” dotyka uniwersalnych problemów – samotności, relacji z matką, poszukiwania siebie, poczucia niespełnienia czy lęku przed odrzuceniem. – Utrzymanie spektaklu w konwencji stand-upu sprawia, że znakomita zabawa jest gwarantowana, a emocji dodaje fakt, że wymyka się on wszelkim próbom zaszufladkowania – zachęcają organizatorzy. – Tragifarsa? Komediodramat? Przekonajcie się sami!

Zgarnij zaproszenie na spektakl

Sylwestrowy wieczór na scenie w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana (ul. Wojska Polskiego 83) rozpocznie się o godz. 19:00. Na uczestników – oprócz wyjątkowego spektaklu – będą czekać „welcome drinki” i losowanie nagród, a wieczór zwieńczy wzniesienie wspólnego toastu za nowy, 2023 rok. Koniec wydarzenia planowany jest na godzinę 22:30. 

UWAGA! Czytelnicy Łódź.pl mają okazję zdobyć wejściówkę na sylwestrowy pokaz „Diva Show”! Do wygrania jedno podwójne zaproszenie w konkursie organizowanym na facebookowym fanpage'u Łódź.pl już w najbliższy wtorek ok. godz. 12:00.

ZOBACZ TAKŻE