Targi natura FOOD & beECO w Atlas Arenie. Weekend pełen eko inspiracji!

Od piątku do niedzieli (16–18 września) niemal 150 wystawców będzie czekać na łodzian na Targach natura FOOD & beECO w Atlas Arenie (al. Bandurskiego 7). Oprócz możliwości kupna naturalnej żywności w programie przewidziano degustacje, pokazy kulinarne, konferencje oraz konkurs na najlepsze produkty regionalne z województwa łódzkiego.

fot. ŁÓDŹ.PL
Targi natura FOOD & beECO w Atlas Arenie. Weekend pełny atrakcji i inspiracji
11 zdjęć
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
ZOBACZ
ZDJĘCIA (11)

Targi zdrowej żywności to dobra okazja, aby zapoznać się z ekologicznymi nowinkami oraz przetestować certyfikowane produkty od polskich i zagranicznych producentów. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do osób z branży, ale również do miłośników ekożywności i świadomych konsumentów.

Ekowykłady i panele dyskusyjne

Podczas tegorocznej edycji planowanych jest wiele wystąpień i paneli dyskusyjnych dotyczących zdrowego stylu życia. Wszyscy zainteresowani tematem alergii pokarmowych będą mogli wysłuchać wykładu „Dieta mięsna czy roślinna – która jest zdrowsza dla człowieka?”. Prowadzący opowiedzą o tym, jakie skutki może powodować spożywanie mięsa w nadmiarze, jak budować dietę optymalną dla zdrowia oraz co ma wspólnego żywność GMO z mięsem, które kupujemy w sklepie.

Kulinarne warsztaty dla każdego

W sobotę (17 września) dwa pokazy kulinarne poprowadzi Tomasz Jakubiak, który zaproponuje uczestnikom autorskie pomysły na dania łatwe do odtworzenia w domu. Natomiast w niedzielę (18 września) o kiszonkach idealnych na chłodniejsze miesiące opowie Katarzyna Gubała.

W piątek i sobotę impreza będzie trwać w godz. 10:00–17:00, a w niedzielę do godz. 16:00. Bilet normalny w cenie 15 zł, ulgowy – 10 zł.

Szczegółowy program targów dostępny tutaj: https://naturafood.pl/dla-odwiedzajacych/program-targow

ZOBACZ TAKŻE