Te działki szukają inwestorów! Łódź na targach nieruchomości Expo Real 2023 [MAPA]

Po raz pierwszy w historii Łódź zaprezentuje się na targach nieruchomości EXPO REAL w Monachium wspólnie z 13 partnerami. Łódzkie stoisko będzie zajmowało rekordową powierzchnię 103 m.kw. Co zaoferujemy inwestorom?

Łódź na targach Expo Real w Monachium
Co Łódź i partnerzy zaoferują inwestorom na targach Expo Real w Monachium?
24 zdjęć
Łódź na targach Expo Real w Monachium
Oferta Łodzi na targi Expo Real w Monachium
Famuły Poznańskiego, ul. Ogrodowa 26/28
Działka na skrzyżowaniu ul. Narutowicza i pl. 4 czerwca 1989 r.
Wschodnia 48/50
ZOBACZ
ZDJĘCIA (24)

Targi Expo Real w Monachium to jedna z największych branżowych imprez na świecie. To tutaj inwestorzy z całego świata podejmują decyzje o tym, gdzie zainwestować. Łódź, po raz pierwszy w historii, przygotowała wspólne stoisko z 13 partnerami, którzy działają na rynku nieruchomości w naszym mieście.

Tam po prostu trzeba być. Szczególnie, gdy jest się takim miastem jak Łódź. Miastem, które ma jeszcze bardzo dużo pracy przed sobą, jeśli chodzi o rozwój, przestrzeń i wypełnianie tkanki miasta. Mamy efektowne stoisko i mam nadzieję, że sukces wizerunkowy przełoży się później na inwestycje, na napływ pieniędzy i kapitału do Łodzi, bo o to w tym wszystkim chodzi - mówi Adam Pusteknik, pierwszy wiceprezydent Miasta Łodzi.

Stoisko Łodzi na targach Expo Real w Monachium

Piętrowe, ponad stumetrowe stoisko Łodzi i partnerów zostało zaprojektowane przez łódzką firmę Design Lab Group. Nawiązuje do jednego z łódzkich podwórek, a jego wiszące elementy to uproszczone łódki wykonane, z troską o środowisko, ze stali z odpadów produkcyjnych. Podczas EXPO REAL na stoisku Łodzi, z okazji obchodów 600-lecia przewidzianych jest wiele wydarzeń w tym m.in. uroczyste świętowanie urodzin naszego Miasta.

Na potrzeby targów Expo Real stworzona została strona http://invest.lodz.pl, na której można śledzić m.in. ofertę nieruchomościową Łodzi.

ZOBACZ TAKŻE