Teatr Powszechny zaprasza na „Korepetycje z miłości”. Wygraj bilety! [KONKURS]

Teatr Powszechny (ul. Legionów 21) zaprasza w sobotę, 2 grudnia, na prapremierę „Korepetycji z miłości” – komedii Flavii Coste w reżyserii Sławomira Narlocha.

aktorzy
Teatr Powszechny zaprasza na „Korepetycje z miłości”, mat. pras.

To druga sztuka francuskiej autorki, którą będzie można zobaczyć na deskach Teatru Powszechnego. Na Małej Scenie można oglądać także jej „Replay”. 

„Korepetycje z miłości” to kolejny spektakl realizowany w ramach współpracy z warszawską Akademią Teatralną. – Kontynuujemy współpracę z Wydziałem Reżyserii,  w ramach której studenci i absolwenci realizują na naszej Małej Scenie premiery współczesnych komedii. W minionym sezonie sztukę „Replay” wyreżyserowała Magdalena Małecka-Wippich, w tym sezonie zapraszamy na „Korepetycje z miłości” w reżyserii Sławomira Narlocha – mówi Ewa Pilawska, dyrektorka Teatru Powszechnego.

Dobra komedia

W kameralnej, komediowej opowieści o poszukiwaniu miłości i akceptacji padają fundamentalne pytania o istotę związków. Czy redaktor rubryki z poradami dotyczącymi „spraw sercowych” w kolorowym piśmie dla pań okaże się specem od miłości?

Sławomir Narloch podkreśla: – Będzie to spektakl o miłości. O naturze uczucia, które rozpięte jest między młodzieńczą fantazją a ciężką pracą, polegającą na cierpliwości i trosce o drugą osobę. O miłości, która przez to, że chce być w centrum uwagi, doprowadza nasze życie do absurdu – mówi. – Dobra komedia potrafi opowiadać o najpoważniejszych sprawach z dystansem, podstępem i złośliwie wdziera się w nasze słabości i problemy – dodaje reżyser. 

Spektakl obejrzycie w Teatrze Powszechnym 2, 3, 5, 6 i 7 grudnia oraz 19, 20 i 21 stycznia. Bilety: 50 i 60 zł. Na niedzielny spektakl (3 grudnia) możecie zgarnąć bezpłatne zaproszenia. Obserwujcie profil facebookowy „Łódź.pl” w czwartek, 30 listopada, ok. godz. 12:00

ZOBACZ TAKŻE