Tytka 18+ dla świeżo upieczonych osiemnastolatków. Razem z nią zniżki i przydatne informacje

Do każdego łódzkiego 18-latka, przy odbiorze dokumentu tożsamości, trafi specjalny informator z Kartą Łodzianina oraz pakietem zniżek.

mat. LODZ.PL
Tytka 18+ trafi do świeżo upieczonych osiemnastolatków

Atrakcje i rabaty mi.in w Klubie Wytwórnia, klubach sportowych, lokalach gastronomicznych, szkołach językowych czy escape roomie – w sumie jest ich 240! Partnerem akcji “Tytka 18+” została także jedna ze szkół nauki jazdy, która oferuje 20-procentową bonifikatę na kurs prawa jazdy.

Tytka 18+ za pomocą kodu QR kieruje też do wirtualnego poradnika dla osób, które wkraczają w dorosłość. Zainteresowani znajdą tam przydatne rady i wskazówki dotyczące nauki, pracy czy mieszkań oraz wirtualnego portfela (mObywatel, eDowód, mLegitymacja, mPrawo jazdy, Karta Łodzianina). Dowiedzą się także jak odnaleźć się w mieście – w sprawach urzędowych czy w czasie wolnym.

Karta Łodzianina w pakiecie

Każdy 18-latek, który wraz z papierową tytką otrzyma Kartę Łodzianina powinien aktywować Pakiet Mieszkańca. Do aktywacji Karty Łodzianina potrzebny jest dowód osobisty i legitymacja szkolna wydana przez łódzką szkołę. Aplikację Karta Łodzianina pobrać można za darmo w sklepach Google Play, AppStore lub AppGallery

ZOBACZ TAKŻE