Weekend w EC1 za pół ceny! Odwiedź Centrum Nauki i Techniki taniej. O ile?

Podczas dwóch listopadowych weekendów (19-20.11 oraz 26-27.11) wejście do Centrum Nauki i Techniki EC1 będzie tańsze. Ile wyniesie zniżka?

Centrum Nauki i Techniki EC1
Centrum Nauki i Techniki EC1 można będzie zwiedzić za pół ceny, fot. mat. pras.
13 zdjęć
Centrum Nauki i Techniki EC1
Centrum Nauki i Techniki EC1
Centrum Nauki i Techniki EC1
Centrum Nauki i Techniki EC1
Centrum Nauki i Techniki EC1
ZOBACZ
ZDJĘCIA (13)

To efekt akcji Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Dzięki niej każdy może odkrywać piękno naszego kraju i regionu w korzystnych cenach.

– Niezwykła przestrzeń dawnej elektrociepłowni EC1 jest obecnie najbardziej unikatowym centrum kulturalnym w Polsce. Zapraszamy do świata nauki, eksperymentów i zabawy w Centrum Nauki i Techniki EC1 niezależnie od wieku, czy zainteresowań, każdy znajdzie tutaj dla siebie coś ciekawego – mówi Agnieszka Nowicka, kierująca Wydziałem Marketingu i Komunikacji EC1 Łódź.

Ile zapłacimy za wstęp do Centrum Nauki i Techniki EC1?

W listopadzie akcja zawita do Centrum Nauki i Techniki EC1 w trakcie dwóch weekendów (19-20.11 oraz 26-27.11). W ramach oferty wszyscy zwiedzający otrzymają możliwość obejrzenia stałej wystawy w promocyjnych cenach. Bilet normalny w tych dniach kosztować będzie 14,50 zł, ulgowy 11 zł. Zakupu można dokonywać na: bilety.ec1lodz.pl/ lub stacjonarnie w kasach centrum.

Szczegóły akcji na stronie: polskazobaczwiecej.pl/.

ZOBACZ TAKŻE