Centralna Liga Juniorów. Punkt piłkarzy Widzewa Łódź, trzy oczka AKS SMS

Po jednym meczu mają jeszcze do rozegrania zespoły występujące w piłkarskich rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-19 oraz U-17. Już jednak wiadomo, że w starszej kategorii wiekowej Widzew spędzi zimę w strefie spadkowej, a w młodszej AKS SMS będzie w ścisłej czołówce.

W 16. kolejce zespół z Milionowej na własnym stadionie wygrał 1:0 z Igloopolem Dębica. Po tym meczu AKS SMS ma 35 pkt. i w tabeli grupy A CLJ U-17 zajmuje drugą pozycję. Liderem jest Legia Warszawa, która zgromadziła trzydzieści siedem oczek. W siedemnastej serii spotkań rywalem AKS SMS będzie w Kielcach KKP Korona. Spotkanie rozpocznie się 3 grudnia o godzinie 12:00.

Dzień wcześnie w samo południe do walki w CCLJ U-19 staną natomiast zespoły Widzewa i Korony. Dla obu ekip będzie to mecz o przedłużenie nadziei na utrzymanie. Po szesnastu kolejkach czternasty w klasyfikacji Widzew ma trzynaście punktów, a piętnasta Korona – dwanaście. W minionej serii spotkań widzewiacy w Lubinie zremisowali 2:2 z Zagłębiem. Po tym remisie strata do otwierającej bezpieczną strefę Odry Opole wynosi pięć punktów.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ