Ciekawostki o Łodzi na przystankach MPK Łódź i w Manufakturze! Dowiedz się więcej z ekranów AMS

AMS włącza się w obchody 600. Urodzin Łodzi. Autorskie treści o historii miasta będą widoczne na cyfrowych ekranach na ulicach miasta i w centrum handlowym Manufaktura.

Ciekawostki o Łodzi na ekranach AMS
Dowiedz się więcej o historii Łodzi na przystankach i w Manufakturze. Ciekawostki na ekranach AMS!
23 фотоs
Ciekawostki o Łodzi na ekranach AMS
Ciekawostki o Łodzi na ekranach AMS
Ciekawostki o Łodzi na ekranach AMS
Ciekawostki o Łodzi na ekranach AMS
Ciekawostki o Łodzi na ekranach AMS
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (23)

Na przystankach MPK Łódź i na terenie Manufaktury mieszkańcy i turyści mają okazję odkrywać przeszłość Łodzi oraz poznawać interesujące ciekawostki na temat miasta. Wszystko to dzięki stworzeniu i emisji treści z okazji obchodów 600. Urodzin Łodzi, które AMS wyświetla na swoich outdoorowych i indoorowych nośnikach.

– W zakresie naszej oferty digital oferujemy rozwiązania zgodnie z hasłem „działaj reklamowo & edukuj kontentowo”. Komunikaty na naszych nośnikach to nie tylko przydatne informacje, ciekawostki czy treści rozrywkowe, ale także, tak jak tym razem, zaangażowany lokalnie kontent informacyjny – mówi Tomasz Muraszko, Head of Product Marketing w AMS. – To przykład content marketingu w przestrzeni miasta i realizacja w praktyce idei smart city – dodaje.

Fotografie z życia miasta i kadry z filmów

Treści, przygotowane wspólnie przez AMS i miasto Łódź, to nie tylko ciekawostki historyczne, ale również autentyczne stare fotografie miasta oraz sceny z filmów kręconych w Łodzi. Dzięki nim odwiedzający miasto oraz centrum handlowe Manufaktura mogą przenieść się w czasie i odkrywać zarówno lokalne dziedzictwo, jak i klimatyczne filmy, których akcja toczyła się w Łodzi.

Kampania prowadzona jest od 4 października na ekranach na przystankach komunikacji miejskiej w Łodzi oraz na cyfrowych nośnikach w galerii handlowej Manufaktura. W trakcie miesięcznej kampanii zostanie wyemitowanych 427 tys. plansz z informacjami o Łodzi.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ